10 РОКІВ СПІЛЬНОГО УСПІХУ

.

news20062017ПАТ "БАНК "УКРАЇНСЬКИЙ КАПІТАЛ" та ПрАТ "Український процесінговий центр"  17 травня 2017 року ПрАТ "Український процесінговий центр" (UPC) відсвяткував своє 20-ти річчя. На святкування ювілею були запрошені банки країни, серед яких і ПАТ "БАНК "УКРАЇНСЬКИЙ КАПІТАЛ". 

Співпраця компаній триває 10 років. З цієї нагоди, за плідну співпрацю Директор з питаннь розвитку бізнесу UPC Березюк А.А. вручив нагороду Заступнику Голови Правління Банку Чечілю Є.М.


UPC надає банкам послуги з процесування платіжних карток, а також сучасні програмні рішення для розвитку карткового бізнесу.
Компанію створено 24 квітня 1997 року, на початку становлення ринку платіжних карток. Сьогодні UPC пропонує своїм банкам-клієнтам послуги по обробці карткових трансакцій, а також надає широкий перелік програмних продуктів та рішень у сфері платіжних карток. Продукти та рішення UPC  сприяють підвищенню ефективності роботи роздрібного бізнесу ПАТ "БАНК "УКРАЇНСЬКИЙ КАПІТАЛ" та досягненню спільних високих результатів.
Щиро дякуємо клієнтам та партнерам за плідну співпрацю! Ми завжди готові надавати високоякісні послуги і реалізовувати нові проекти та задачі!
З повагою,  ПАТ "БАНК "УКРАЇНСЬКИЙ КАПІТАЛ"