This image for Image Layouts addon

АТ «Банк «Український капітал» пропонує для ефективного управління вільними коштами відкрити депозитний рахунок для короткострокового або довгострокового розміщення коштів в національній та іноземній валюті, при цьому скористатись можливістю примножити та надійно зберігати власні кошти

 Якщо депозитний (вкладний) рахунок відкривається для юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, які володіють поточним рахунком в АТ «Банк «Український капітал», то депозитний рахунок відкривається тільки на основі договору банківського вкладу. Інакше потрібен пакет документів, як при відкритті поточного рахунку тільки без надання картки із зразками підписів та відбитка печатки.

 

Депозитні продукти

Депозит «Овернайт» - це кошти які розміщені на депозитних рахунках терміном не більше одного банківського дня. Як правило, це депозити на ніч. Депозит овернайт використовують в основному юридичні особи у яких на поточному рахунку за день накопичилася певна сума яку вони використовують на наступний банківський день. Для того щоб отримати максимальний дохід, юридичні особи кладуть дані суми на депозити овернайт. Вигідно розміщувати дані депозити в п'ятницю ввечері, так як ви можете заробити за вихідні на своїх засобах більше, при цьому нічого не роблячи. Розмісти овернайт та отримай свої відсотки. 

Обмеження сум коштів
Мінімальна сума 200 000 грн.
Максимальна сума в межах діючих нормативів Банку
Базова ставка 6,5%
Гранична (максимальна) відсоткова ставка 6,5%

*Детальну інформацію щодо розміру процентної ставки Ви можете отримати за телефоном 0 (800) 210 804 .

АТ «Банк «Український капітал» пропонує для ефективного управління вільними коштами відкрити депозитний рахунок для короткострокового або довгострокового розміщення коштів в національній та іноземній валюті, при цьому скористатись можливістю примножити та надійно зберігати власні кошти.

pdf   Ставки по залученню депозитів суб'єктів господарювання

КОНТАКТИ

АТ «БАНК «УКРАЇНСЬКИЙ КАПІТАЛ»
МФО: 320371
Код ЄДРПОУ: 22868414
№ свідоцтва платника ПДВ: 100267316
ІПН платника ПДВ: 228684126651
Ел.адреса НБУ: NBU_IYV
Адреса S.W.I.F.T.: UKCAUAUK


0 (800) 210 804 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України)
+38 (044) 205 33 76,
+38 (044) 364 35 26
 (із-за кордону)

office@buc.com.ua